Język:
Wpis 20.V.10

Ostatnie półtora miesiąca było ciężką pracą, która zaowocowała powstaniem, między innymi, easyBackuper'a. Programu do szybkiego tworzenia kopii zapasowych ważnych plików. Aplikacja dostępna jest dla platform Windows i Linux (w wersjach 32 i 64 bit).
Wpis 14.III.10

Kolejna prosta gra, "kółko i krzyżyk" wykonane z wykorzystaniem AS3. Dodatkowo dostępna jest klasa AS3 "suwak", która pozwala na implementację, jak sama nazwa wskazuj, suwaka.
Wpis 7.II.10

Dodane nowe wizualizacje w Japońskim stylu "anime": Matsurika oraz "The Miss". Te obrazy są głównie wynikiem moich "studiów" nad osiągnięciem efektu animacji dwuwymiarowej (cartoon/toon) w pakietach 3D. Z powodu braku czasu obecnie prezentowane renderingi są w wersji beta.
Wpis 2.II.10

Minęło sporo czasu od ostatniej aktualizacji mojego portfolio, głównie z powodu pracy. Obecnie korzystając z wolnej chwili dodałem kilka starszych prac. Nowy projekt wykonany bardzo szybko w ActionScript 3 gra w koszykówkę. Stary projekt CR_Bypasser.
Wpis 18.VIII.09

Model Buddy wgrany do prac graficznych. Nie jest to skończona praca, lecz warta pokazania.
Wpis 10.VIII.09

Wgranie nowych prac graficznych, model mojego starego wysłużonego JoyPad e5 i wnętrze japońskiego domu.
Wpis 16.VII.09

Wgranie starszych prac graficznych. Zdalnie sterowany model AcroMaster. Program qMachines prezentujący działanie maszyn elektrycznych.
Wpis 15.VII.09

Wgranie starszych prac w BCB. Jest to program do manipulowania obrazami z obsługą stenografii.
Wpis 14.VII.09

Dodatkowa optymalizacja strony względem standardu W3C.

Valid XHTML 1.1

Poprawny CSS!

Wpis 10.VII.09

Portfolio w końcu wgrana na serwer. Stworzenie tego portfolio zabrało mi więcej czasu niż tego oczekiwałem. Nie chcę narzekać, lecz optymalizacja pod IE to istny koszmar, nic nie działa tak jak by się można tego spodziewać. Ostatecznie kilka poprawek z mod_rewritem i najwyraźniej wszystko działa tak jak powinno.
Creative Commons License
copyright © LuGRU 2009/2024